Щира подяка за небайдужість

001

14 лютого крім Дня закоханих існує ще одне свято – Міжнародний день дарування книжок, який відзначають в багатьох країнах світу. Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. У цей день прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книги в людних місцях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.
Це добровільна ініціатива, яка сприяє підвищенню інтересу і доступу до книги, любові до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, любов, добро; вона навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.
Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати в цей день книгу.
Міська бібліотека для дітей відразу ж радо підхопила цю ініціативу і продовжує цю справу по сьогоднішній день. Вже в 2012 році меценати і вдячні користувачі подарували дитячій бібліотеці 770 примірників книг. А впродовж 2013 ¬– 2016 рр. фонд бібліотеки за рахунок меценатів та користувачів поповнився ще на 1530 друкованих одиниць. Зокрема, в 2016 році частина книг придбана за кошти, виручені від здачі макулатури, яку організовано збирали учні шкіл міста під керівництвом їх класоводів. Активну участь у зборі макулатури взяли і дорослі.
Колектив міської бібліотеки для дітей з вдячністю називає всіх, хто впродовж цих п’яти років в більшій чи меншій мірі долучився до цієї шляхетної справи. Це – приватні підприємці: В. Голобутовський, О. Зварич, О. Монастирська, І. Кобилецький, В. Павелець, Р. Васько, Р. Яворський, А. Ровенський, Р. Завойський, Ю. Заграй, Р. Вороняк, А. Цебак, А. Гобдич, Л. Булик, Г. Юськів, О. Городиський, Б. Городиський, В. Сарахман, Р. Зелінський, Б. Роман, З. Гічва, В. Кузбит, В. Ліцман, Л. Магац, Л. Попель, О. Голобутовський, Г. Голубінка, М. Голубицька, А. Німилович, Б. Семйоник, А. Угрин, А. Місько, А. Струс, Н. Шоп’як, Н. Стахів, А. Оліярник, А. Головей, І. Кушнір, В. Малиголовка, А. Блинда, В. Олексин, М. Гвоздецька, А. Парасочко, О. Риботецька, І. Юрчак, О. Багрій. Міська бібліотека для дітей вдячна за допомогу і секретарю міської ради Ю. Химину.
За багаторічну співпрацю та допомогу дитячій бібліотеці на теплі слова подяки заслуговує депутат міської ради Орест Залокоцький.
Серед підприємств, які за ці роки допомогли дитячій бібліотеці в придбанні книг, – НГВУ «Бориславнафтогаз», ЦБВО, профспілка газопереробного заводу, ВАТ «Взуттєва фабрика», санаторій «Стожари», оздоровчо-реабілітаційний центр «Сідус», ТзОВ «Арго-Р», а також декілька магазинів міста: «Сафарі», «Золотар», «Хутровик», автозапчастин «YERTA», «Вікна», «Світ дверей», «Галина», «Меблі», «Самоцвіти», «Стильний малюк», віконна компанія «ВсеСезон», ПП «Хот-дог-драйв», кафе «Барабський міст», аптека «3 істини».
Також хочеться відзначити людей, які поділилися книгами з власних книгозбірень: Н. Онисько, Г. Флюнт, А. Фолис, О. Даниляк, М. Петречко, М. Костирко, О. Гера.
Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, радості на кожен день, добра, достатку, благополуччя у родинах та колективах, успіхів у всіх починаннях, невичерпної сили та енергії. Нехай любов до ближнього надихає вас лише на добрі справи!
Але добро не має початку і кінця. Дитяча бібліотека, що по вулиці Шевченка, 60 продовжує займатися збором макулатури, з задоволенням прийме старі й нові книги чи журнали. Щиро запрошуємо і раді будемо бачити всіх бажаючих прочитати нові книги, якими багата наша бібліотека!

Л. ІВАНИШИН,
заступник директора Бориславської МЦБС по роботі з дітьми

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі