Відкрита першість ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо

004

Минулого тижня у нашому місті відбулась відкрита першість ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо. Змагання проходили в ЗОШ № 3. Гарно і результативно боролись наші юні борці. В категорії до 32 кг цікаву боротьбу показали Віталій Пелешок та Владислав Модін. У вазі до 60 кг боролись Сергій Пелешок то Олег Модін.
На відмінно провели поєдинки та посіли перші місця Максим Сербін, Павло Возняк, Настя Ільницька, Ілья Бачинський, Марія та Артур Терлецькі, Сергій Пелешок – усі вони учні ЗОШ №3. У ваговій категорії до 52 кг першим став учень гімназії Андрій Микулич. Добре виступили Вадим та Вероніка Мінів, Павло Кричер, Тарас Огородник, Віталій Пелешок. Вони у своїх вагових категоріях зайняли другі місця.
Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо їм міцного здоров’я і нових спортивних звершень.