Альтернатива візовому режиму з Росією. Навіщо Україна запроваджує біометричний контроль для іноземців?

Картинки по запросу Європейські стандарти безпекиЗ початком російської агресії, коли Україна втратила контроль над частиною свого кордону. Наша держава була змушена переглянути стандарти прикордонної безпеки. Укріплюючись технічно, кадрово та інфраструктурно, українська влада прийшла до рішення про необхідність введення біометричного контролю для іноземців. Тож задля протидії тероризму з наступного року всі громадяни інших держав повинні будуть здавати біометричні дані для в’їзду в Україну.

Європейські стандарти безпеки
На початку липня Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка розглянула питання посилення контролю за перетином державного кордону. Згідно з ухваленим рішенням, уже з 1 січня 2018 року для усіх іноземців, які перетинають український кордон, запроваджується біометричний контроль. Відповідно, до цієї дати усі українські пункти пропуску – аеропорти, автомобільні та залізничні переходи – повинні бути обладнані необхідною апаратурою для зчитування біометрії.
«Мова йде про посилення контролю за в’їздом, виїздом та перебуванням громадян інших держав на території України. Ми маємо зняти всі біометричні дані, включно і відбитки пальців, і цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом», – наголошує Президент.

Оксана КОВАЛЬ,
Центр громадського моніторингу та контролю

Більше читайте в нашій газеті “Нафтовик Борислава” №59 від 28 липня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі