ІЗ ЩОПОНЕДІЛКОВИХ НАРАД У МІСЬКІЙ РАДІ

MiskRada2-300x300

Традиційну нараду працівників апарату, керівників відділів та служб міської ради, що відбулася минулого понеділка, вів секретар міської ради Юрій Химин.
Головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак проінформував про стан справ у медичних установах міста. Триває планова робота. За ініціативою профспілкового комітету відбулася конференція трудового колективу, в ході якої основна увага була приділена обговоренню проблем із виплатою зарплати, що постали в останній час дуже гостро.
Про хід ремонтних робіт у школах та дошкільних установах розповіла представник міського відділу освіти.
В.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Роман Тарнавський інформував про те, як пройшло свято Івана Купала, що відбулося минулої п’ятниці. Також розповів про підготовку до Міжнародного форуму «Відновимо наше місто», що має відбутися у Бориславі 9 вересня. Треба докласти чимало зусиль, щоб реалізувати всі підготовчі плани, адже очікується приїзд делегацій з кількох європейських країн. До речі, в рамках роботи форуму передбачено створення міжнародного фонду, кошти з якого будуть використані виключно для розбудови і відродження нашого міста. Наразі, третього липня відбулося перше засідання робочої групи з підготовки форуму.
Про стан справ у очолюваних підрозділах коротко інформували й інші учасники традиційної щопонеділкової наради.
* * *
Стан справ у міському господарстві Борислава розглянуто на нараді керівників комунальних підприємств міста, що відбулася минулого понеділка. Обговорили нововведення щодо оплати за проїзд у міському транспорті для пільгових категорій пасажирів, зокрема, пенсіонерів. З цього питання інформувала головний спеціаліст відділу економіки та торгівлі міської ради Наталя Шкумбатюк. Як вона наголосила, люди недостатньо поінформовані щодо цих змін.
Є багато проблем у роботі КП «Бориславтеплоенерго», зокрема, щодо котельні по вул. героїв ОУН-УПА, підготовки теплотрас до наступного опалювального сезону. Ускладнили роботу підприємства і наслідки недавніх хакерських атак, що заблокували роботу деяких комп’ютерних програм. Про це інформував керівник КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас.
Про поточну роботу колективу КП «Еко-місто» розповів керівник підприємства Михайло Щербанік. Зокрема, розпочали вимощувати бруківкою тротуари по вул. Трускавецькій, триває обрізка та викорчовування дерев, поточний ремонт доріг, косіння трави тощо..
Керівник КП «Зелений світ» Любов Голубіцька проінформувала про проведену підприємством роботу. Наведення порядку проводиться відповідно до встановленої перед підприємством черговості. Робота по косінню трави йде організовано та в міру можливостей.
Але на деяких вулицях і не скажеш, що проводилось косіння, оскільки поруч є приватні недоглянуті території, відповідно, потрібно звертатися до власників, щоб організувати там порядок, адже згідно законодавства саме власники будинків зобов’язані утримувати в порядку прибудинкові території.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі