НА СХИЛІ ГОРИ ПОБЛИЗУ СЕЛА ДОВГЕ ПОСТАНЕ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК І КАПЛИЧКА ГЕРОЯМ АТО, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА СВОБОДУ УКРАЇНИ

Світлина від Петра Магура.На горі Небесної Сотні біля села Довге продовжуються роботи з будівництва каплички та пам`ятника загиблим воїнам АТО. Ініціатором та координатором створення цього Пам’ятного знаку на честь полеглих героїв став учасник АТО, десантник, дрогобичанин Микола Кобільник (псевдо – «Енейко»). Приємно, що завжди готові допомогти і місцеві волонтери, мешканці Довгого та околиць. Завдяки їм на тій горі вже створено своєрідну Хресну дорогу, кожна стація якої відповідає певним подіям у новітній історії боротьби за нашу незалежність, про які повідомляють встановлені хрести та таблички з написами.
Світлина від Петра Магура.У цей четвер, 13 липня, туди приїхали і волонтери ГО «Самооборона Борислава», щоб спільно з волонтерами Дрогобича та Довгого допомогти будівельній бригаді.
Крутий шлях можна було здолати тільки автомобілем ГАЗ-66, який віз обладнання та будівельні матеріали, а волонтерам та будівельникам половину дороги довелося долати пішки.
Однак тяжкий шлях було пройдено і всі приступили до підготовчих робіт. Розвантажили один автомобіль, другий, заготували в лісі допоміжні матеріали. Не перешкодив цьому навіть проливний дощ, від якого ледве встигли сховатись під наспіх зробленим сховком.
А після цього ще і в селі розвантажили з авто готові елементи пам’ятника, для яких ще потрібно обладнати основу, а потім доставити на схил гори й встановити.
Роботи попереду багато, але активісти зроблять все можливе, щоб у вересні Пам`ятний знак та капличка на честь героїв України, що поклали своє життя в ім’я свободи рідної землі, були урочисто освячені та відкриті.

Степан СТОРОНСЬКИЙ,
член ГО «Самооборона Борислава»

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі