РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СХІДНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

005

від 20 липня 2017 р. № 77
Про демонтаж об’єктів зовнішньої рклами
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», рішенням виконавчого комітету від 20. 04. 2011 р. № 31 «Про регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами» та Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниці, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 164 від 16. 09. 2016 року, беручи до уваги доповідну записку майстра з благоустрою КП «Господарник», виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами господарювання об’єкта зовнішньої реклами у смт. Східниці, а саме: рекламний щит розміром 6 м х 3 м типу «односторонній», що встановлений на вул. Бориславській біля АЗС «ОККО» (2-й рекламний щит від встановленого МАФу).
2. КП «Господарник» демонтувати самовільно встановлений об’єкт, власників якого не встановлено:
2.1. об’єкт зовнішньої реклами – рекламний щит розміром 6 м х 3 м типу «односторонній», що встановлений на вул. Бориславській біля АЗС «ОККО»(2-й рекламний щит від встановленого МАФу).
3. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниці, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради за зверненням КП «Господарник» підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.
4. Секретарю селищної ради опублікувати це рішення в газеті «Нафтовик Борислава».
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Іван ПІЛЯК,
селищний голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі