США і Європа з Україною

Картинки по запросу США і Європа з УкраїноюКінець червня виявився по-справжньому спекотним для української дипломатії. З 20 по 26 червня українська делегація зустрілася із найбільшими стратегічними партнерами на міжнародній арені. Спочатку глава держави Петро Порошенко відвідав Вашингтон, де провів перемовини із президентом США Дональдом Трампом та іншими американськими високопосадовцями, потім полетів до Брюсселю на зустріч із главою Євроради Дональдом Туском. Завершили цю плеяду дипломатичних візитів – переговори із президентом Франції Еммануелем Макроном та французькими урядовцями.
Які питання стояли на порядку денному всіх цих зустрічей і з якими результатами українська делегаціяповернулася додому, дослідили експерти Центру громадського моніторингу та контролю.
Санкції та енергетичні домовленості у Вашингтоні
Візит української делегації до США був позначений вагомою подією у геополітиці. У день зустрічі із Порошенком Трамп підписав нові санкції проти Російської Федерації через її агресію щодо України. Вашингтон укотре запевнив українських представників у підтримці незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Оксана КОВАЛЬ,
Центр громадського моніторингу та контролю

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 53 від 5 липня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі