Вітаємо з Днем народження Віктора Руднєва!

Світлина від Петра Магура.Від щирого серця вітаю із Днем народження, яке святкуватиме у ці теплі липневі дні голова депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Віктор Ігорович РУДНЄВ

Шановний Вікторе Ігоровичу! Дуже непросто бути депутатом. Ваша робота потребує багато часу, наполегливої праці, відповідальності за доручену справу. Ви є цілеспрямований, наполегливий у роботі, людина слова і діла. То ж з нагоди Ваших урочистостей бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, любові, благополуччя та добробуту у родині, радості від життя, успіхів у такій потрібній роботі, наполегливості, сили, невичерпної енергії та усіх земних благ. Нехай Вас завжди супроводжують повага та шана людей, любов рідних та близьких, доля збагачує життєвою мудрістю, натхненням, а Господь та Матінка Божа допомагають Вам у всіх добрих справах, і щоб Ви ще багато корисних справ зробили для міста та громади.
Хай проліском ніжним життя Ваше квітне,
Весною буяє в житті доброта!
Любові, добра Вам і чистого неба,
І просто людського тепла.
У житті хай завжди буде свято,
Поруч всюди – друзі й доброта,
Успіхів у всьому, радості багато
На многії та благії літа.

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Колектив редакції народного часопису «Нафтовик Борислава» також приєднується до привітання міського голови і бажає Вам, Вікторе Ігоровичу, щоб подальше Ваше життя було прекрасним, наче сонце – світлим та ясним, щастя без меж, любові, добра, достатку, прихильності долі та віри у кращий завтрашній день. Нехай завжди будуть поруч вірні та надійні друзі, а Матінка Божа береже Вас від усіх негараздів і бід, додає сили і натхнення.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі