Як Східниця святкувала храмове свято

Світлина від Петра Магура.«Східницьке літо 2017» продовжується і у середу, 12 липня, на сцені східницького амфітеатру відбувся концерт на честь храмового празника Святих Апостолів Петра і Павла. Цього дня в амфітеатрі було дуже багато людей – як відпочивальників, так і мешканців самого селища та інших навколишніх населених пунктів.
Вже традиційно святкування відбувалося на сцені нового амфітеатру і, як і минуого року, ще навіть до початку концерту глядацькі лави вже були заповнені і люди продовжували прибувати. Очевидно, що інформація про попередні події в рамках «Східницького літа» поширювалась не лише у нашому краї, а й по цілій країні. Такій популярності як фестивалю «Східницьке літо», так і самого селища-курорту, варто завдячити Східницькій селищній раді, а особливо сільському голові Івану Піляку, які ретельно, завзято, енергійно виконують свою роботу та завжди стараються зробити відпочинок у Східниці цікавим та активним не лише для відпочивальників оздоровниці, а й для усіх краян.
Світлина від Петра Магура.Організатори, як завжди, дуже добре постаралися, щоб зробити святкування цікавим та яскравим і запросили чимало гуртів та сольних виконавців, які презентували як традиційний колорит нашого краю, так і таланти наших земляків.

Анна САГАН

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 55 від 14 липня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі