Звітували працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

010

Нещодавно працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звітували про виконану роботу на території нашого міста за два роки. Директор Стрийського МЦ НБВПД Марія Николаїшин розповіла про основні види діяльності центру, про те, що більше восьми тисяч громадян скористалися можливістю отримати правову допомогу від центру.
Також пані Марія щиро подякувала владі міста, а також усім працівникам соціальних та правоохоронних інституцій за плідну співпрацю, адже без неї робота центру не була б такою ефективною та успішною. Особливих слів вдячності заслужили заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник служби у справах дітей Ганна Подставек, директор ДБ «Оріана» Ірина Костира, директор Бориславської МЦБС Наталія Бараняк, директор Бориславського міського центру зайнятості Анатолій Стецун, старший інспектор Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Батюк, а також усі працівники Бориславського відділення Пенсійного фонду України та Територіального центру обслуговування населення та охорони здоров’я.
За весь час діяльності у Центрі було зареєстровано 839 звернень громадян, 85 із них написали письмову заяву про надання БВПД, проведено 120 різноманітних заходів, завдяки яким клієнти Центру змогли отримати правову допомогу, в тому числі захисті своїх прав та інтересів, скориставшись послугами адвокатів, які залучені до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі