День курорту з Іваном Поповичем та «Oнукою»

Упродовж двох днів східничани та гості селища відзначатимуть День курорту Східниця. Святкування традиційно відбуватимуться у рамках народно-пісенного фестивалю «Східницьке літо» і стануть його черговим етапом.
У перший день святкувань, що випадає на суботу, 12 серпня, фестивальні заходи будуть приурочені до дня народження першовідкривача мінеральних джерел, відомого східничанина Омеляна Стоцького.
У рамках концертної програми, що розпочнеться о 18 годині в амфітеатрі селища виступлять Дрогобицький муніципальний духовий оркестр, польський ансамбль пісні і танцю «Браток» із
м. Освенціма, Бориславський співочий колектив «Лемківскак студенка», музичний гурт «Вечірний Самбір», а також відомий український естрадний співак і композитор, Народний артист України Іван Попович.
У неділю, 13 серпня, День курорту східничани і гості селища відзначатимуть із творчими колективами НД «Просвіта», зразковим дитячим колективом «Лілея», жіночим вокальним ансамблем «Нежухівський батальйон» та чоловічим квартетом «Народного дому» с. Нежухів Стрийського району. З нагоди Дня курорту Східниця на сцені амфітеатру виступлять гурт«Сьоме небо» із м. Миколаєва, інструментальний ансамбль «Жива вода» із м. Стрия, та відомий український електронний музичний гурт «ОNUKA», який зачарував своєю творчістю багатьох глядачів цьогорічного Євробачення.
У рамках святкувань Дня курорту Східниці буде проведено дитячий вокальний конкурс імені Омеляна Стоцького «Східниця шукає таланти» та підведено підсумки та нагородження конкурсу «Краще подвір’я Східниці – 2017».

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі