Медикам із міського бюджету виплатять 1,3 млн. грн заборгованої зарплати

За результатами наради міського голови Ігоря Яворського із керівництвом медичних закладів, на якій розглянуто питання виплати заборгованої заробітної плати перед медичними працівниками, медичній галузі виділять 1,3 млн. грн. із бюджету міста для погашення зарплатних боргів. Ці кошти підуть для погашення обов’язкових платежів до бюджету, які сплачуються у вигляді нарахувань на зарплати.
Як повідомив головний лікар ЦМЛ Вітралій Головчак, згідно ст. 51 Бюджетного кодексу, медична галузь міста фінансується з Державного бюджету, а розпорядником коштів є центральна міська лікарня. На 2018 рік ЦМЛ м. Борислава було доведено обсяг медичної субвенції понад 31 мл. грн., що фактично складає тільки 70 % від потреб. Адміністрація ЦМЛ вживає чітких заходів щодо економії бюджетних коштів, які заплановано зекономити на рівні 2,8 млн. грн.. До кінця року незабезпеченість фонду оплати праці по установах охорони здоров’я у м. Бориславі складає 5 млн 600 тис. грн.
Міський бюджет взяв на себе оплату за отримання енергоносіїв, утримання стоматології, виконує свої зобов’язання в частині фінансування цих видатків. Тепер, в рамках перевиконання, вже цього тижня з міського бюджету буде виплачено 1 млн. 300 тис. грн. додатково для погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками закладів охорони здоров’я міста.
Однак повністю це проблеми не вирішує. Тому медики повинні надалі шукати шляків економії коштів, щоб збалансувати кошти субвенції Держбюджету із реальними потребами галузі . Питання буде відкрите, до повного розв’язання.
Наш кор.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі