ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

MiskRada2-300x300

Минулого понеділка відбулася традиційна нарада міського голови із працівниками апарату, керівниками відділів та служб міської ради.
Розпочав її інформацією про стан справ у медичних установах міста головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак. Тривають роботи щодо переведення ендокринологічного та терапевтичного відділень у приміщення по вул. Куліша. 
Наразі ендокринологія переведена у приміщення терапевтичного відділення. Але вже зараз прийом ендокринологічних хворих ведеться в поліклініці по вул. Куліша. Минулого тижня медичні установи отримали гуманітарну допомогу із США за сприяння Церкви християн віри євангельської, за що головний лікар висловив вдячність цій релігійній громаді. Ця допомога, в першу чергу, для пологового будинку, для новонароджених.
Представник міськвідділу ГУ Міністерства з надзвичайних ситуацій повідомив, що минулого тижня було три виїзди – гасили траву, сміття і пожежу житлового будинку.
Проінформувала про аукціон з продажу земельної ділянки начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак. Вона наголосила, що такий аукціон відбувається вперше в нашому місті. Ділянку придбано за 323917 гривень, кошти вже поповнили міський бюджет розвитку. Міський голова висловив подяку всім, хто причетний до організації цього аукціону, наголосивши, що проведення таких торгів є реальною можливістю для поповнення міського бюджету.
В.о. начальника відділу освіти Леся Коваленко інформувала, що у школах міста завершуються ремонтні роботи. Адже вже незадовго початок навчального року. У цій справі навчальним закладам допомагають і спонсори. Зокрема, у ЗОШ №3 за рахунок такої допомоги встановлено 24 сучасні пластикові вікна. Міський голова наголосив, що ініціатива керівництва школи, що зуміло залучити таку суттєву спонсорську допомогу, буде належно оцінена і є прикладом для інших навчальних закладів.
Начальник управління фінансів Юрій Петрів проінформував, на які цілі виділяються кошти з міського бюджету. Зокрема, 250 тисяч гривень вже виділено для ремонту вул. Володимира Великого. Ще 500 тисяч має надійти з обласного бюджету. Міський голова наголосив, що ці кошти потрібно освоїти оперативно, час не жде. Далі Юрій Петрів дав детальний аналіз щодо економії коштів у бюджетних установах і про напрями, куди ці зекономлені кошти будуть використані.
Начальник відділу економіки та торгівлі міськради Лев Попель доповів, що за минулий місяць укладено чотири угоди з пайової участі, а з початку року – 14 угод на загальну суму 86 тисяч гривень. Вже поступило 82,6 тисячі, а решта розтерміновані і надійдуть найближчим часом. Минулого тижня відбулося засідання депутатської комісії з питань комунального господарства, обговорювали питання тарифів. До спільної думки не дійшли і цього тижня на черговій нараді розмова продовжиться за участі керівника ТВ «Еко-Світ». На обласній конференції, ініціаторами якої були громадські організації, обговорено питання місцевого самоврядування. Йшлося про утворення і об’єднання територіальних громад. Прозвучала цікава інформація, що її озвучив народний депутат України Любомир Зубач. Він сказав, що мають приймати зміни до Закону, які стосуються міст і селищ міського типу. Якщо вони входитимуть в територіальні громади, то зберігатимуть свою певну автономію, не будуть позбавлені своїх рад, як в звичайних селах. До таких населених пунктів на Львівщині належать Винники, Стебник і Східниця.
Про підготовку до осінньо-зимового періоду комунальних підприємств міста інформував в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства Богдан Романів.
Про стан справ у очолюваних ними підрозділах доповіли й інші учасники традиційної щотижневої наради.
Ігор ЮРИНЕЦЬ

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі