Ігор ЯВОРСЬКИЙ: З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МІСТА ТА ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Світлина від Петра Магура.Шановні бориславці, гості нашого міста, дорогі нафтовики від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиросердечно вітаю вас із святом – Днем міста та Днем працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості України та 200-річчям від Дня народження фармацевта, аптекаря, винахідника промислової нафтопереробки Йогана Зега. Це свято є приводом не тільки для гарного відпочинку, а й для того, щоб оцінити зроблене і подумати про перспективи. А роботи в місті – непочатий край. Але навіть у такий святковий день ми не маємо права забувати про всі ті проблеми, яких, на жаль, аж забагато у нашому місті, як і у всій Україні. Самі по собі вони не зникнуть. Тільки спільно, єдиною громадою, плече до плеча, зможемо подолати негаразди у міському господарстві. Тож мусимо ставати до праці і зробити все, аби наш нафтовий Борислав став справді перлиною нашого чудового краю. Адже прагнення забезпечити гідне майбутнє нашого міста, України закладено у кожного з нас від народження. Разом ми можемо зробити і зробимо дуже багато, а все що ми досягли – то наслідки копіткої праці від батька до сина.
Наше місто по праву називається містом нафтовиків. Адже саме завдяки самовідданій праці нафтовиків міста, їх високому професіоналізму і відповідальному ставленні до справи наповнюється наш міський бюджет – це саме гроші наших нафтовиків. Тож нехай і надалі наші спільні зусилля будуть спрямовані на піднесення економіки та добробуту кожного мешканця Тільки в єдності – наша сила!
Напередодні свята від усієї душі бажаю кожній родині достатку, сімейного затишку, міцного здоров’я, любові, добра, радості та віри у те, що спільно зможемо змінити наше життя на краще і зробимо все, щоб наше місто стало квітучим, привабливим зі щасливим народом і гідним життям. Адже ми того варті. Тож най Всевишній Господь поблагословть нас і наше рідне місто на многії та благії літа, а Матінка Божа візьме під свою опіку!
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі