Команда «Батьківщини» поверне Україні славу, про яку знав весь світ

Світлина від Петра Магура.Команда «Батьківщини» – це єдина в Україні команда, яка до останньої краплі крові та до останнього подиху служитиме нашій державі, це команда, яка може перемогти, взяти відповідальність і дати людям результат.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко, виступаючи перед учасниками 14-го з’їзду, який напередодні відбувався у Києві. Вона порівняла свою політичну команду з альпіністами, які працюють в одній зв’язці: «Кожен робить своє, але дає шанс всій Україні. А той, хто «провалився», не себе провалив, а практично скинув вниз всю команду і примусив терпіти наругу над державою».
Юлія Тимошенко зазначила: сьогодні проти команди «Батьківщини» Кремль і антиукраїнська влада.
«Саме тому нам потрібно об’єднатися з усіма демократичними силами і дати країні такі команди в ОТГ, які не дозволять стерти з обличчя землі половину сіл разом з інфраструктурою», – пояснила політик.
Лідер «Батьківщини» закликала показати високий клас на місцевих виборах 29 жовтня цього року та закласти основу для перемоги на президентських і парламентських виборах – «заради України, а не заради посад».

Роман КРАВЕЦЬ, прес-служба «Батьківщини»

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 76 від 27 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі