Консул Австрії планує відвідати Борислав

Про візит консула Австрії в Україні Маркіяна Мальського до нашого міста повідомив на апаратній нараді начальник відділу економіки та торгівлі міської раді Лев Попель.
З об’єктивних причин консул Австрії не зміг взяти участь у конференції з питань обговорення стратегії розвитку нашого міста, хоч уважно слідкував за її перебігом та виявив зацікавлення матеріалами доповідей. Окрім того консул Аввстрії в Україні попросив надати йому перелік усіх проблемних питань та інвестиційних пропозиції міста, а також повідомив, що має намір навідатись до Борислава з візитом та обговорити питання надання конкретної допомогти щодо вирішення найбільш критичних проблем Борислава.
Нагадаємо читачам, що 9 вересня, в рамках конференції «Стратегія розвитку Борислава», було підписано меморандум про співробітництво з німецькою компанією, який передбачає розробку програми відновлення економічного, енергетичного, екологічного та рекреаційного потенціалу міста Борислава, а також створення Міжнародного фонду відновлення потенціалу міста. Ця співпраця полягає в залученні максимальної кількості інших компаній, які матимуть можливість допомогти Бориславу справитись з екологічною ситуацією та покращити інфраструктурні показники в нашому місті.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі