На Львівщині стартував 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу

Минулого понеділка у актовій залі Франкового університету, відбулось урочисте відкриття 83-го Міжнародного Конгресу ПЕН. Події заходу відбуватимуться на у конференц-залі готелю «Дністер», Львівському національному університеті імені Івана Франка та Центрі митрополита Андрея Шептицького.
Серед зіркових гостей 83 Міжнародного Конгресу ПЕН – нобелівський номінант Адам Загаєвський, Пітер Померанцев, Пол Остер, сучасні українські письменники Юрій Андрухович, Андрій Курков, Сергій Жадан, Олена Стяжкіна та інші.
Темою цьогорічного Конгресу стало відстоювання правди у добу пропаганди.
«Три роки тому росіяни переступили східний кордон України. В той же час в Москві почалась пропаганда щодо дій влади Києва. Пізніше українські та російські спікери спростовували неправдиві слова Кремля. Свобода має ціну. І це ціна 2000 життів наших солдат, це ціна великих втрат землі та майна та майже 2 мільйони біженців, які змушені втікати від російських терористів», – зазначив президент Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Микола Рябчук. На важливості відстоювання правди та боротьби із пропагандою наголосила також і президент Міжнародного ПЕН-клубу Дженіфер Клемент.
Із успішним стартом плідних дискусій літераторів та інтелектуалів з усього світу привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник області висловив дяку усім учасникам, які сьогодні разом із українцями стоять на захисті інформаційної правди.

За повідомленням Прес-служби ЛОДА

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 75 від 22 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі