ПІЗНАВАЛЬНО-ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ДО БІБЛІОТЕК БОРИСЛАВА!

Світлина від Петра Магура.У теплу осінню пору в рамках геотуристичної мандрівки «Geoattractions» відбулася пізнавально-оглядова екскурсія львівських школярів до бібліотеки-філії № 6 для юнацтва та бібліотеки-філії № 5 для дітей Бориславської МЦБС, що по вул. Коваліва, 32. На екскурсію до бібліотек прибули учні 6 – 8 класів приватного навчально-виховного закладу «Школи-гімназії святої Софії» міста Львова з керівниками – Наталією Древняк, Маріанною Гладюк та Катериною Побєгайло.Організатором екскурсії була координатор проекту «Галицька Каліфорнія» Альбертина Бучинська.
Гостинно зустріли юних мандрівників провідний методист МЦБС Божена Дмитришин, завідувач бібліотеки-філії № 6 для юнацтва Ольга Смерека, завідувач бібліотеки-філії № 5 для дітей Оксана Фус та бібліограф МЦБС Ірина Перелом.
А розпочала екскурсію завідувач бібліотеки-філії № 6 для юнацтва Ольга Смерека, яка презентувала книжкові виставки «Стефан Ковалів: вчитель і письменник» та «Я син народу, що вгору йде!», на якій представлено видання Івана Франка та «Сузір’я літераторів краю». Діти з цікавістю прослухали оповідання Стефана Коваліва «Скарб», яке не ввійшло до жодної збірки творів письменника.

Божена ДМИТРИШИН,
провідний методист Бориславської МЦБС

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 75 від 22 вересня 2017 року.

 

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі