Порядок денний реформ: про що говорив Президент у Верховній Раді

Картинки по запросу петро порошенкоНа початку вересня почала роботу сьома сесія Верховної Ради, яка триватиме до лютого наступного року. За традицією Президент України Петро Порошенко звернувся до парламентаріїв зі щорічним посланням, у якому перерахував головні досягнення та виклики, що стоять перед державою. Цей виступ – одна з найголовніших подій року, яка визначає пріоритети та порядок денний наступного політичного сезону, окреслює вектор розвитку всієї країни. Центр громадського моніторингу та контролю зібрав головні тези.
Про економічні здобутки
Початок президентського послання був присвячений економіці. Порошенко відзначив зростання валового внутрішнього продукту, рівень якого у 2017 році за прогнозами має скласти 1,8%, а до 2020 року має сягнути 4%.За його словами, ВВП зростає уже шість кварталів поспіль після чотирнадцяти кварталів падіння. Глава держави зазначив, що наша держава вже може похвалитися збільшенням експорту вітчизняних товарів до ЄС на 23% в першому півріччі 2017 року. Наразі частка ЄС у зовнішній торгівлі України досягла 40%, хоча ще в 2009 році складала лише 25%.
«Жорсткі антикризові кроки, макрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження на бізнес, дерегуляція, відкриття нових міжнародних ринків – усе це відкрило шлях для економічного пожвавлення», – зауважив Президент.
Про європейську інтеграцію

Про суспільні настрої та виклики

Про соціальні реформи

Про Збройні сили України

Про російську загрозу

Про деокупацію Криму і Донбасу

Оксана КОВАЛЬ,
Центр громадського моніторингу та контролю

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 72 від 13 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі