Рік здобутків, викликів та перемог

010

Так можна охарактеризувати рік, що минув для бюро правовової допомоги, які діють у територіальній юрисдикції Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. А бюро, за словами, модератора «круглого столу», директора цього центру Марії Николаїшин, є сім: Бориславське, Дрогобицьке, Жидачівське, Миколаївське, Новороздільске, Сколівське, Трускавецьке. І працівники усіх семи бюро правової допомоги розповідали гостям про свою роботу.
Але спочатку, як і годиться, вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович. Вона повідомила, що на Львівщині минулого року першого вересня відкрили свої двері для громадян 24 бюро правової допомоги. Вони забезпечили доступ малозаможних громадян до безоплатної вторинної правової допомоги. Детальніше про мету, завдання та місію бюро розповів Василь Сапріянчук – заступник начальника відділу «Новороздільске бюро правової допомоги».
Далі Анна Маслей, головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги», розповіла про діяльність бюро у Бориславі. Вона представила гостей: Віру Курпіту – відому громадську діячку у Бориславі – та Олександра Ченського, який є внутрішньо переміщеним. Вони подякували працівникам цього бюро за надані консультації та адвокатам.

До бюро правової допомоги у нашому регіоні можна звернутися: м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян проводиться з 8.00 до 17.00 (крім вихідних та святкових днів).

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 73 від 15 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі