«Східницьке літо 2017» завершилось святкуванням Дня Незалежності України

Світлина від Нафтовик Борислава.Літо добігло кінця і так само до логічного завершення підійшов щорічний фестиваль «Східницьке літо». Курортне селище впродовж цілого літа приймало у себе зірок української естради, а також не впускало можливості продемонструвати і місцеві таланти.
Відтак минулого тижня урочистим святкуванням Дня Незалежності України завершився сьомий щорічний фестиваль «Східницьке літо 2017». Традиційно святкування відбувалося на сцені амфітеатру, де виступили як таланти самої оздоровниці так і зірки всеукраїнського масштабу.
Цьогоріч відкривав свято Дрогобицький муніципальний духовий оркестр (художній керівник Богдан Заяць), який виконав чимало як українських народних, так і сучасних популярних пісень. Деякі українські класичні твори прозвучали у доволі цікавому аранжуванні, які дещо осучаснили та наблизили до теперішнього слухача українські фольклор та традиції.
Незмінною ведучою «Східницького літа», як завжди, була Надія Томин, яка майстерно та подекуди навіть поетично розповідала про саму історію свята та плавно підводила тематику заходу до виступів творчих колективів та сольних виконавців.

Анна САГАН

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 68 від 1 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі