Світ не без добрих людей

До неба музика сягає, наче мрія, і тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість і надія, у вихованців «Оріани» випускний настав.
І ось зібрались разом для прощання все в нас і смутком, й радістю бренить
Це свято зрілості і свято розставання, і майбуття прекрасна мить.
Саме такими словами хочеться описати ті відчуття, емоції, які переповнювали усіх нас 28 серпня, коли нашим вихованцям влаштували випускний у святковому залі кафе «У Джозефа».
Цього року у дитячому будинку «Оріана» семеро випускників вирушили у доросле, самостійне життя. Двоє вихованців вступили у вищі навчальні заклади, п’ятеро – у професійно-технічні навчальні заклади і ми сподіваємося, що у кожного з них складеться щаслива доля і вони знайдуть себе у бурхливому вирі життя.

Як і все наше буденне життя так і цей святковий випускний не обійшовся без добрих людей, наших благодійників, а саме пастора церкви «Воскресіння» Мирослава Олексієвича та його церковній громаді, які організували це свято дітям. Святково накриті столи смачними стравами, фруктами, солодощами, подарунки і щирі слова вітань і побажань линули в цей день. Приємно було почути слова вітання, побажання і подяки від заступника міського голови Роксоляни Гарасимів та начальника відділу освіти Елли Качмарчик. Молитву за добру долю, щасливу дорогу промовив пастор Мирослав, людина великої душі та безмежно люблячого серця.
Ось уже 20 років пастор підтримує наш дитячий будинок. Ми знаємо, що у нас є надійний друг, який завжди прийде на допомогу у будь-яку годину дня і ночі. Він неодноразово допомагав нам фінансово, продуктами, одягом та взуттям. Надавав транспорт для перевезення дітей, сам особисто відвозив. Щороку наші вихованці оздоровляються на базі відпочинку, що належить церкві. Також, дуже допоміг нам у лікуванні нашої вихованки, яка півроку перебувала на лікуванні в Охмадиті у Львові, часто відвідував її у лікарні. Коли б ми не зверталися за допомогою – нам завжди радо допомагали. Пастор Мирослав упродовж багатьох років підтримує тісний зв’язок з нашими випускниками, допомагає їм теплим словом, щирою порадою та матеріально.
Особисто від себе, хочу щиро подякувати цій щирій, чуйній, добрій, світлій людині за його багаторічну співпрацю з нашим дитячим будинком «Оріана». Нехай Госполь Бог поверне Вам сторицею за всі Ваші добрі діла. Дай Вам Бог довгі роки життя, радості та щастя всій Вашій родині.
З повагою та безмежною вдячністю директор дитячого будинку «Оріана»

Ірина КОСТИРА

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі