Вітаємо з Днем народження Руслана Зелінського!

Світлина від Петра Магура.Щиросердечно вітаю із ювілеєм – 50-річчям від Дня народження, який святкує у ці осінні, по-літньому теплі сонячні дні депутат міської ради, голова комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньо-економічної діяльності

Руслан Омелянович ЗЕЛІНСЬКИЙ

Ви, шановний Руслане Омеляновичу, людина доброї натури, працьовита, надійна, безвідмовна і відповідальна, на яку можна покластися. До своїх обов’язків депутата міської ради ставитеся добросовісно, за що Вас шанують і поважають виборці. То ж з нагоди ювілею бажаю міцного здоров’я, щедрої долі, добра, достатку, радості на кожен день, сімейного благополуччя та удачі у всьому. Нехай Господь і Матінка Божа поблагословлять Ваші наступні літа і щоб протягом подальшого всього життя встигли зробити ще багато добрих справ для міста та своїх губичан. Будьте завжди щасливим, коханим, життєрадісним, повним сил та енергії.
50 – не привід для печалі,
50 – це зрілість золота.
Хай до ста, а може, ще і далі
Йдуть, не озираючись, літа.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті.

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Колектив редакції народного часопису «Нафтовик Борислава» також приєднується до побажань міського голови і щиросердечно бажає ювілярові козацького здоров’я, великого людського щастя, любові та добробуту. Щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод, щоб Ваші мрії завжди збувалися і ніхто не перешкоджав Вам у досягнгенні поставленої мети, а Ваші друзі та колеги приносили лише добрі та радісні новини. Хай вам у цьому допомагають Господь та Пречиста Діва Марія.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі