Юрій ШКЛЯР: Щиросердечно вітаю Борислав!

Світлина від Петра Магура.Щиросердечно вітаю колектив Бориславської нафтової компанії, усіх працівників та ветеранів нафтовидобувної галузі Борислава, колег-пертнерів та всіх мешканців міста із подвійним святом – Днем працівників нафтової та газової промисловості України та Днем міста, а також із 200-річчям від Дня народження фармацевта, аптекаря, винахідника промислової нафтопереробки Йогана Зега.
Наше місто з давніх часів символізувало багатство земних надр Прикарпаття з видобутку «чорного золота». Це свято кожного з нас, кожної бориславської родини, адже багато поколінь наших предків видобували нафту, працювали на підприємствах нафтогазовидобутку – це наше родове коріння.
Напередодні свята дякую всім вам за добру роботу, за розуміння і бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, любові, добра, достатку, гарного святкового настрою, сімейного затишку, радості на кожен день, оптимізму, віри у кращі часи і щоб поменше було проблем та негараздів. Божого вам благословення та опіки Пречистої Діви Марії.
Юрій ШКЛЯР,
генеральний директор СП «Бориславська нафтова компанія»

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі