ІЗ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

MiskRada2-300x300

Минулого четверга відбулася 38 позачергова сесія міської ради сьомого демократичного скликання. У порядку денному два пункти: «Фінансові та інші господарські питання» та «Різне». Під час обговорення порядку денного міський голова запропонував у зв’язку з тим, що через провалля в Модричах там зараз перекритий рух важкого транспорту і весь транспортний потік спрямовується через Борислав, обговорити та прийняти звернення до облдержадміністрації та обласної ради з пропозицією, щоб виділили кошти на ремонт вулиці Дрогобицької.
Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.
Про внесення змін в додатки 2, 3 ,4 до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет Борислава на 2017 рік» за загальним та спеціальним фондом доповідав начальник фінансового управління міськради Юрій Петрів. Міський голова запропонував оголосити коротеньку перерву для того, щоб пропоновані проектом рішення зміни до бюджету мали можливість обговорити депутатські комісії.
Після цієї перерви проект рішення проголосовано і перейшли до наступного питання.
Про розроблення детального плану території під автомобільний газозаправний пункт на вул. Трускавецькій доповіла начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак. Йдеться про земельну ділянку у охоронній зоні кладовища, що не може бути використана для якихось інших цілей. Тож ця ділянка, згідно законодавства, має бути виставлена на аукціон, що в ньому можуть взяти участь всі бажаючі.
Після короткого обговорення пропонований проект рішення депутати підтримали.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 80 від 11 жовтня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі