НАРАДА У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

MiskRada2-300x300

Минулого понеділка відбулася традиційна щотижнева нарада міського голови з працівниками апарату, керівниками відділів та служб міської ради, кожен з яких прозвітував про стан справ у своїх колективах та виконання протокольних доручень минулої наради. Головний лікар ЦМЛ проінформував, що робота медустанов триває в нормальному режимі. Йде посилена підготовка до початку опалювального сезону. 
 Представник ГУ МНС доповів, що минулого тижня був один виїзд на пожежу – по вул. С. Петлюри, горіла господарська будівля. Окрім того, п’ятого жовтня відбулися навчання на міському полігоні, де відпрацьовували дії пожежних підрозділів під час надзвичайних ситуацій.На роботу прийняли людину, що має всі необхідні допуски і наступного тижня медустанови готові розпочати опалювальний сезон.
Про найближчі поступлення коштів у бюджет розвитку міста доповіла начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак. Про заходи до відзначення 75-річчя УПА та Дня захисника Вітчизни інформували керівник відділу освіти Елла Качмарчик та начальник управління культури, молоді та спорту Роман Тарнавський.
Стан справ у очолюваних ними колективах коротко окреслили всі інші керівники підрозділів міської ради.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі