«Ні гвіздка, ні жезла»

Світлина від Петра Магура.З нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника надсилаю найщиріші вітання працівникам ТзОВ «Транс Екіпаж» та усім автомобілістам Дрогобиччини. Це дуже напружена і, в той час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної ті емоційної самовіддачі та професіоналізму. Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можна уявити наше життя, а автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста чи села. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом.
Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів – хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних автомашин, але усі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності залежить своєчасність перевезень та безпека пасажирів.
У переддень свята бажаю вам особистого щастя, любові, родинного благополуччя, достатку, міцного здоров’я, радості на повсякчас, успішної і безаварійної роботи і, як кажуть, «ні гвіздка, ні жезла»! Хай вас завжди супроводжують Господь та Пречиста Діва Марія.
Йосип ДЯКІВ,
директор ТзОВ «Транс Екіпаж»,голова асоціації перевізників Дрогобиччини,
Почесний атвотранспортник України

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі