Щиросердечно вітаю із Днем захисника України, Днем українського козацтва, 75-річчя створення УПА, Днем Покрови Божої Матері

Світлина від Петра Магура.Щиросердечно вітаю із Днем захисника України, Днем українського козацтва, 75-річчя створення УПА, Днем Покрови Божої Матері – покровительки українського війська та українського народу, усіх тих нечисленних наших героїв – колишніх вояків Української Повстанської Армії, учасників національно-визвольної боротьби на західноукраїнських землях, усіх тих, хто був причетний до героїчної боротьби українського народу за свою незалежність, всіх бориславців, східничан та воїнів АТО. Дуже вашка випала вам доля – захищати територіальну цілісність нашої Держави.
Ви – є взірцем для наслідування юному поколінню. Жахіття війни, загибель побратимів не зламали вас, і ви не втрачаєте віри у перемогу, у свій народ, за який боретеся, жертвуючи своєю молодістю та життям.
Напередодні свята бажаю вам від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто міцного здоров’я вам і вашим родинам, особистого щастя, добра, достатку, любові, радості, віри у власні сили й віри у сонячне майбутнє нашої України. А головне, щоб ми дочекалися, щоб наші воїни повернулися із зони АТО з перемогою, а Держава стала квітучою, сильною, суверенною, за яку ви боретеся, за яку боролися воїни УПА і щоб нарешті запанував мир та злагода, і щоб ви, дорогі воїни, вибороли добробут і щасливу долю Україні. Пам’ятаймо про полеглих, вклонімося живим, які живуть поруч із нами. Опіки вам і Покрови Пресвятої Богородиці. Низький уклін вам, наші герої! Слава Україні!
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі