У Бориславі будуть нові робочі місця

Про таку новину завжди приємно повідомляти першими. Мова йде про компанію «Beluco», яка продовжує розвивати своє виробництво в нашому місті і зараз планує приступити до виконання нових робіт, пов’язаних із збиранням дерев’яних каркасів, що використовуються при виготовленні м’яких меблів. Все так, як і було обіцяно бельгійським роботодавцем рік тому, коли підприємство тільки-но розпочинало свою діяльність в м. Бориславі з пошиття чохлів для диванів.
Одна з керівників ТзОВ «Белуко» Моніка Фонтейн-Пушкаш на зустрічі з керівництвом центру зайнятості, що відбулася нещодавно, підтвердила наміри компанії щодо повного перенесення виробництва м’яких меблів у наше місто в найближчій перспективі. Також вона повідомила, що свою діяльність із збирання меблів, підприємство розпочинатиме з листопада 2017 року, тому вже зараз здійснює підбір персоналу для виконання таких робіт. Пані Моніка відзначила, що за допомогою в укомплектуванні вакансій, підприємство першочергово звертається до Бориславського міського центру зайнятості як до надійного партнера, перевіреного тривалою ефективною співпрацею, що нам було дуже приємно почути.
В цей час підприємство ще визначається з конкретним переліком необхідних їм працівників в розрізі професій, але це однозначно будуть фахівці, котрі в тій чи іншій мірі обізнані в галузі, дотичній до меблевого виробництва або деревообробки. Нагадаємо, що зараз на підприємстві працює колектив чисельністю 30 осіб, основу якого складають швачки.

Галина ЦИБЕНКО,
заступник директора Бориславського міського центру зайнятості

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 79 від 6 жовтня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

1 коментарів до нотатки “У Бориславі будуть нові робочі місця”

  1. анатолій іванович колодяжний коментує:

    це дуже добре ,що Борислав цвіте та пахне,але є місце де смердить .Це площадка збору сміття напроти школи містецтв ,район бомбосховища БЦБВО,Прошу заставити відповідну службу прибрати це ганебне місце в нашому славному місті

Залишити коментарі