Від щирого серця вітаємо із ювілеєм

Світлина від Петра Магура.Від щирого серця вітаємо із ювілеєм – 70-річчям від Дня народження, який відсвяткувала у ці перші жовтневі дні кохана дружина, дорога матуся, любляча бубуся, турботлива прабабуся Любов Василівна МАЙСТРУК

Наша найдорожча і найкраща у світі, ми вдячні Тобі за материнську любов і турботу, за те, що вчила нас цінити те, що маємо, і радіти від того. Ти ніколи не маєш спокою, весь час у клопотах, турботах, за всіх нас переживаєш і хвилюєшся. Твої руки ніколи не знають спочинку, весь час у роботі. Ми любимо Тебе, поважаємо і низько кланяємося Тобі, наша рідненька, за все те добро, що для нас зробила, за любов і ласку, за недоспані ночі, за розуміння та підтримку, за часточку душі подаровану нам. Ти завжди знаходиш для нас час, щоб парадити, розрадити, підтримати і допомогти нам, радієш нашим успіхам і засмучуєшся коли в нас не все гаразд. Бажаємо найрідніша міцного здоров’я, любові, багато радості у житті, світлих днів, добра, достатку, благополуччя і щоб Ти ще багато років прожила нам на радість, а Господь та Пречиста Діва Марія хай оберігають Тебе.
Наша рідненька, найкраща у світі
Спасибі за щедрість й турботу про нас.
За руки Твої, що не знають спочинку,
Готові на поміч прийти повсякчас,
За ніжнеє серце, за щиру турботу,
За вічне бажання добра нам усім,
За мудрі поради, невтомну роботу,
Тобі, рідненька, низький наш уклін.
З любов’ю – коханий чоловік Олексій, дочки Олена, Світлана, зяті Борис і Костас, внуки Юля, Софійка, Мар’ян, Крісто, Юра з дружиною Сніжаною, правнуки Артур та Евеліна, сваха та вся велика родина.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі