Відійшов у вічність Віталій ГНІДЕНКО

Світлина від Петра Магура.На 71 році життя відійшов у вічність пенсіонер НГВУ «Бориславнафтогаз», патріот та громадський діяч, ентузіаст та сподвижник стрілецького спорту у Бориславі, голова ССК «Галицький стрілець» Віталій Петрович ГНІДЕНКО

У пам’яті бориславців Віталій Гніденко житиме, як людина, що завжди турбувалася про обороноздатність нашої країни і увесь свій вільний час та левову частину власних коштів жертвувала на навчання молоді влучно стріляти. Ще працюючи слюсарем в Управлінні технологічного транспорту ПАТ «Укрнафта» він став керівником Товариства сприяння армії і флоту, яке потім трансформувалося у Товариство сприяння оборони України. Він завжди дбав про патріотичне виховання та бойову підготовку підростаючого покоління, особливо допризовників. Відтак із власної ініціативи та без будь-якої державної підтримки створив у місті стрілецький клуб «Галицький стрілець». Впродовж 15 років Віталій Петрович, використовуючи власну приватну зброю, навчав молодь стрільбі та виховував у їхніх серцях мужність, патріотизм та волю до боротьби за свободу. У зв’язку із військовими діями на сході країни його робота стала особливо важливою та потрібною, адже знання, якими він озброював своїх вихованців, не раз ставали їм у нагоді на лінії фронту та допомагали вижити у бойових умовах.
Віталій Петрович не тільки вчив молодь стріляти. Будучи людиною чесною та справедливою, він навчав своїх вихованців нетерпимо ставитися до будь-якого вияву неправди, аргументовано захищати власну точку зору, боротися з усіма негативними проявами у нашому житті та бути справжніми патріотами рідного міста Борислава та Української держави.
Сподвижницька праця Віталія Петровича Гніденка принесла чимало користі, а його смерть стала непоправною втратою для життя стрілецького спорту нашого міста.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічная пам’ять!
Адміністрація, профком та колектив НГВУ «Бориславнафтогаз».Міський голова Ігор Яворський, виконавчий комітет та депутатський корпус Бориславської міської ради глибоко сумують з приводу смерті відомого у місті громадського діяча, голови ССК «Галицький стрілець»
ГНІДЕНКА ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
і висловлюють співчуття рідним та близьким!
Вічна йому пам’ять!

Трудовий колектив і профком ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 глибоко сумують з приводу передчасної смерті голови ССК «Галицький стрілець»
ГНІДЕНКА ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
і висловлюють співчуття рідним та близьким!
Вічна йому пам’ять!

Начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик та голова профспілки працівників освіти і науки Роксоляна Флюнт глибоко сумують з приводу передчасної смерті голови ССК «Галицький стрілець»
ГНІДЕНКА ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
і висловлюють співчуття рідним та близьким!
Вічна йому пам’ять!

Колишня учениця клубу «Галицький стрілець» Софія Флюнт глибоко сумує з приводу смерті голови ССК «Галицький стрілець»
ГНІДЕНКА ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
і висловлює співчуття рідним та близьким!
Царство йому небесне!

Колектив редакції народного часопису «Нафтовик Борислава» глибоко сумує з приводу передчасної смерті постійного передплатника та дописувача часопису, голови ССК «Галицький стрілець»
ГНІДЕНКА ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
і висловлює співчуття рідним та близьким!
Вічна йому пам’ять!

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

1 коментарів до нотатки “Відійшов у вічність Віталій ГНІДЕНКО”

  1. ігор коментує:

    Дружба наша з Віталієм ще з 90 – х років. Виключно порядна та чесна людина. Рука не підіймається написати “був”. Без галасу та шуму робив надзвичайно корисну справу, навчав дітей, підітків і дорослих мистецтва володіти зброєю.
    Усе своїми силами. Хоча добрі люди допомагали йому, але від нашої влади не було ніякої допомоги.
    Шкода, що відходять кращі. Але на все воля Божа.

Залишити коментарі