Вітаємо із перемогою!

З 19 по 22 жовтня 2017 року у місті Харкові проводився Кубок України з кікбоксингу WPKA. У складі Львівської області серед дорослих у ваговій категорії 70 кг змагався  студент 4 курсу Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка Інституту фізичної культури і здоров’я вихованець Бориславської ДЮСШ Олег Павляк.

Олег провів 7 боїв, у кожному з яких здобув перемогу. Він зустрівся з представниками Харківської області, м. Києва і м. Маріуполя. У фінальному поєдинку бій закінчився нокаутом супротивника у 1 раунді. Не зважаючи на те, що бої були важкими, Олег виборов перемогу і став чемпіоном Кубку України. Все це завдяки спритності, силі та навичкам, які здобуваються вже протягом 11 років.
Дещо раніше, цього року у місті Львові в травні місяці проводився чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, де Олег також виборов звання чемпіона України. Вітаємо Олега із перемогою і бажаємо йому міцного здоров’я та подальших успіхів у спорті.