«Життя без сміття»: дітей запрошують до участі в конкурсі

Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголошує проведення з 20 жовтня по 10 листопада обласного екологічного конкурсу навчальних проектів «Життя без сміття» за участю учнів 5 – 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Метою конкурсу є:
– формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, розвитку дослідницьких навиків, командної роботи та екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів;
– привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів вирішення цієї проблеми;
– творчі змагання, можливість застосування креативність і винахідливість;
– встановлення зворотного зв’язку із молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі.
На екологічний конкурс приймають навчальні проекти (презентація, відеоролик), які відображають поточний результат, який отримано в ході реалізації проекту, чим він є корисним для збереження навколишнього природного середовища.
У проекті повинні бути описані методи, які застосовувалися для його реалізації, яку користь можна отримати від переробки вторсировини.
Реалізований захід повинен виконувати спонукальну роль до переробки вторинної сировини іншими особами, бути зрозумілим для кожного і простим у застосуванні.
До роботи додається короткий опис, в якому потрібно зазначити: прізвище, ім’я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; повну назву і адресу навчального закладу; номер телефону керівника навчального проекту та навчального закладу.
Навчальні проекти можуть виконуватися як індивідуально, так і колективно.
Конкурс проводиться у період з 20. 10. 2017 р. по 10. 11. 2017 р.
Конкурсні роботи приймаються з 25. 10. 2017 р. по 05. 11. 2017 р.
Журі Конкурсу розглядає подані учасниками конкурсні проекти та визначає переможців з 06. 11. 2017 р. до 10. 11. 2017 р.
Учасники Конкурсу подають конкурсний проект у департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м. Львів) на електронному носії або надсилають на електронну скриньку: biores_lviv@ukr.net
За детальною інформацією звертатися до департаменту екології Львівської облдержадміністрації за тел. 238-73-99.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі