6 листопада відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Від імені міської ради, виконавчого комітету і від себе особисто сердечно вітаю із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку колективи комунального підприємства «Радіоредакція «Слово», ТРК «Бориславське телебачення», станційно-лінійної дільниці № 2 (м. Борислав) РЦТ № 135 Львівської філії ПАТ «Укртелеком» та вузлового відділення «Укрпошта». Важко переоцінити вклад працівників інформаційного простору у формування будь-якого суспільства, а в Україні, у нинішній нелегкий час, це одна із найважливіших складових творення суспільної думки та й громадянського суспільства взагалі.
Саме завдяки їхній нелегкій праці ми щоденно дізнаємося,що нового в місті, країні та в усьому світі. Це справді надзвичайно важлива і відповідальна справа. Адже сьогодні ми не можемо уявити собі життя без телефону, телевізора, радіомовлення, а також без свіжої кореспонденції, яку доставляють листоноші.
З нагоди професійного свята від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добра, любові, достатку, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку, втілення нових цікавих ідей та нових звершень. Нехай ваша щоденна робота буде належно поцінована, щоб приносила задоволення та приємні емоції, щоб був добробут у родинах, щоб кожного ранку ви йшли на роботу з хорошим настроєм і з таким же настроєм поверталися додому, а Божа благодать хай зійде на вас і вашу родину.
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі