9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови

Щиросердечно вітаю від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва та із Днем української писемності та мови всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Адже культура робить людину особистістю, формує національну свідомість, розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями, де б ми не були. Без традиції – нема культури, а без культури – нема нації.
Завдяки щоденній роботі працівників Народних домів, викладачів Дитячої школи мистецтв, працівників Будинку дитячої та юнацької творчості, бібліотекарів, фахівців музейної справи, творчому неспокою та громадській свідомості майстрів Палацу культури нарордна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Я щиро вдячний творцям і подвижникам української культури, які своєю самовідданою працею та силою духу звеличують не тільки наше рідне місто, але й Україну, примножуючи її успіхи та досягнення.
Тож від усієї душі бажаю вам доброго здоров’я, достатку, любові, добра, благополуччя, радості на кожен день, особистого щастя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Божого вам благословення та опіки Пречистої Діви Марії!
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі