«Батьківщина» виграла вибори в ОТГ з результатом 31%, – паралельний підрахунок

Світлина від Петра Магура.«Батьківщина» здобула впевнену перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня в усіх областях України. Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, який провела партія.
 Юлія Тимошенко повідомила, що за кількістю обраних депутатів «Батьківщина» здобула перемогу в 15 областях України, тоді як «Солідарність» Петра Порошенка – лише у 5. «Цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояв Президент України, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на фоні тиску за допомогою силових структур та на тлі використання адмінресурсу», – зазначила лідер партії на прес-конференції у Києві.
Коментуючи результати місцевих виборів, політик також наголосила, що це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини».
За попередніми даними, кандидати в депутати до рад ОТГ Львівської області від «Батьківщини» отримали майже 30% голосів серед усіх учасників виборів за партійною приналежністю.
Результати виборів до восьми об’єднаних територіальних громад Львівщини засвідчили, що ВО «Батьківщина» – єдина політична сила, яка отримала представництво в усіх радах, до яких проходило голосування.
«Попри перешкоди, суттєвий адміністративний тиск та погрози на адресу наших кандидатів, «Батьківщина» здобула доволі високу підтримку мешканців області. Впевнений, що отриманий відсоток був би більший, якби вибори проходили з дотриманням моральних та законодавчих норм», – зазначив під час прес-конференції очільник «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.
Василь ЧАБАН,
голова БМО «ВО «Батьківщина», депутат міської ради

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі