Бориславське відділення поліції повідомляє:

102

У період з 01 по 09 листопада 2017 року чергова частина міського відділення Національної поліції зареєстровала 109 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, які були скоєні на території м. Борислава та смт. Східниці. Відомості за 28 зверненнями та повідомленням були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, із яких маємо 1 звернення щодо незаконного заволодіння транспортним засобом. За цими фактами проводиться досудове розслідування.
Екіпажі патрульної поліції за вказаний період часу виявили та задокументували 44 факти порушення водіями правил дорожнього руху, з яких 1 випадок керування транспортним засобом у нетверезому стані.
На території Львівської області у період з 26 жовтня по 24 грудня 2017 року з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншими порушеннями законодавства у міграційній сфері проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Усіх, кому відомі чи будуть відомі факти порушень діючого українського законодавства іноземцями чи особами без громадянства, просимо повідомляти за телефону «102».
02. 11. 2017 року до чергової частини місцевого відділення поліції звернувся приватний підприємець з заявою про те, що невідома особа таємно викрала товар з його торгової точки, що знаходиться у приміщенні торгового центру «ТКС-маркет», по вул. Коваліва в м. Бориславі. Проведеними заходами було встановлено, що крадіжку з торгової точки вчинив раніше судимий місцевий мешканець гр. С. Доказом його причетності до скоєного стали записи камер відеоспостереження, що розмішені у приміщенні торгового центру.
У ніч на друге листопада невідомі зловмисники шляхому злому навісного замка проникли у гараж, що розташований на прибудинковій території одного з будинків, по вул. Карпатська Брама, звідки викрали автомобіль марки ВАЗ 21099, синього кольору, номерний знак ВС 26 33 ВХ. 2004 року випуску. На момент викрадення ключі від автомобіля знаходилися в замку запалювання. Окрім того, у салоні викраденого авто знаходилися усі документи (свідоцтво про реєстрацію та посвідчення водія). На цей час проводяться заходи з встановлення місця знаходлження автомобіля.

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 89 від 10 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі