Дорожники «Еко-міста» готові до перших морозів та снігопадів

Світлина від Петра Магура.З кожним днем зима все більше нагадує про себе. І хоч у місті наразі снігу немає, невеликі приморозки нагадують комунальникам про те, що, як кажуть в народі, вовки зиму не з’їли, вона обов’язково нагадає про себе і низькими температурами, і рясними снігопадами. Тому не дивно, що комунальники «Еко-міста» почали готуватися до приходу зими ще влітку. Як розповідає начальник дільниці КП «Еко-місто» депутат міської ради Іван Сорока, підготовку до зими розпочали із ремонту наявної на підприємстві техніки. В першу чергу намагалися відремонтувати техніку, яку можна обладнати плугами для відгортання снігу та піскорозкидувач. Власне, на такий підхід у рамках підготовки до зими націлював працівників дільниці міський голова Ігор Яворський. Для нікого не є таємницею, що Борислав за площею є другим містом після Львова, відтак у випадку значних снігопадів необхідно мати у розпорядженні техніку, щоб швидко розчистити від снігу не лише основні, але й і внутріквартальні дороги.
Начальник дільниці «Еко-міста» розповів, що із приходом холодів дорожня бригада буде переведена на посиленний режим роботи із нічниСвітлина від Петра Магура.ми чергуваннями. Графік чергування уже складений, відтак у випадку снігопадів та з настанням морозів на підприємстві чергуватимуть працівники бригада, які будуть утримувати основні дороги міста у робочому стані. Виходячи із ситуації, для боротьби із ожеледицею на дорогах міста буде застосовуватися піско-соляна суміш. Цієї зими підприємство планує використовувати для посипання доріг піско-соляною сумішшю піскороскидувач. Напередодні зими спецмашину відремонтували, випробували і у випадку необхідності маємо можливість використовувати її як ефективний механізм у боротьбі із ожеледицею.
Іван Сорока пояснив, що піскорозкидувач підприємство планує використовувати для підсипання перехресть проїжджої частини основних магістральних вулиць. В інших випадках для боротьби із ожеледицею піско-соляну суміш можна розкинути за допомогою навісного піскорозкидувача, яким обладнаний трактор ЮМЗ, та на крайній випадок підсипати обледенілу ділянку дороги у важкодоступному місті вручну із автомобіля «УАЗ», як це практикувалося працівниками «Еко-міста» у попередні роки. «Все – наголошує начальник дільниці – залежатиме від конкретної ситуації. Проте однозначно можу сказати, що акцент у боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами взимку буде робитися на техніку. Вручну посипати піско-соляною сумішшю основні дороги міста з «УАЗа», як це було досі, ніхто не буде.

Петро МАГУР

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 93 від 24 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі