НА ПАТ «БОРИСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД «РЕМА» УРОЧИСТО ВІДКРИТО НОВЕ ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

Світлина від Петра Магура.У минулий четвер відбулася справді важлива подія для нашого міста. На ПАТ «Бориславський завод «РЕМА» розпочав роботу новий, устаткований найсучаснішим обладнанням, ливарний цех. Ця подія важлива не лише для колективу підприємства, але й для всього міста. Адже відкриття цього цеху дасть змогу створити нові робочі місця, збільшить виробничі потужності підприємства. Дуже символічно, що така подія відбувається саме в ювілейний рік, коли відзначаємо 630-річчя нашого Борислава.
У цеху зібрався чисельний колектив підприємства, одного з небагатьох бориславських підприємств, що пережили нелегкі часи в дев’яності роки, завдяки розумному керівництву вистояли і зараз дістали можливість для подальшого розвитку. Звичайно, у цьому велика заслуга багатолітнього керівника – директора заводу Василя Німаса.
На це своєрідне свято, справді знакову подію, завітало чимало поважних гостей – Перший Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, депутат Верховної Ради по нашому виборчому округу Богдан Матківський, керівники міста на чолі з міським головою Ігорем Яворським.
У приміщеннСвітлина від Петра Магура.і нового ливарного цеху чисто, тепло, комфортно, затишно. Святкова піднесена атмосфера. Оплесками зустрічають представники чисельного колективу поважних гостей.
До слова запрошено Степана Кубіва, – Першого Віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі, якого всі ми добре знаємо, адже саме він у ті буремні дні 2014 року був комендантом Майдану Гідності і безпосередньо причетний до тих легендарних подій, що назавжди увійшли в історичний літопис нашої Держави.
– Нинішня подія ніби підтверджує курс Уряду на розвиток нашої економіки, нашої Держави, – наголосив він, звертаючись до присутніх. – Ваш колектив продемонстрував бажання наполегливо працювати, розвиватися, йти в ногу з часом, заради цінностей і Світлина від Петра Магура.перемог, щоб відновити те, чим був завжди славетний Борислав. Ми подолали труднощі в період відновлення України і сьогодні отримуємо ніби новий подих і на Львівщині, і в державі для відродження промислового потенціалу. Понад 41 мільйон гривень інвестицій, що вкладені в це підприємство, сприяють конкурентоспроможності вашої продукції в галузі енергетики, газовидобування, медицини, подальшому розвитку українського інноваційного модернізованого підприємства, яке буде формувати продукцію не тільки для внутрішнього споживання, а й для зовнішнього ринку. Буквально цими днями на засіданні Уряду наш Прем’єр-міністр поставив важливі питання енергетичної незалежності, формування стратегії розвитку щодо нових викликів у державному підприємстві «Укргазвидобування», реформуванні медицини. Почну з останнього. Було багато різних думок, чи потрібно це робити, чи ні. Скажу, що так далі з медичним обслуговуванням, що було спотворене за останніх кілька десятків років, не може бути. Треба рухатися вперед. І рішення щодо медичної, освітньої, пенсійної реформ – це єдино правильні кроки. Відкриття вашого ливарного цеху, де будемо виробляти справді конкурентоздатну продукцію, створить умови для виготовлення такої необхідної для вітчизняного промислового газовидобування та нафтової промисловості продукції, а отже, для формування нашої незалежної енергетичної системи. Нинішня подія свідчить про те, що ми рухаємося в напрямку модернізації промисловості, відродження якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції, формування довіри до інвестицій, створення нових робочих місць. Інвестиція в Борислав – цей тільки перший крок. Формування інфраструктури, відродження інших промислових підприємств, вирішення проблеми зайнятості населення, – все розпочинається з промисловості, з виробництва промислової продукції для нашого ринку. Хотів би перш за все подякувати вашому керівництву і всьому колективу, керівництву міста за зроблену роботу, за наполегливість і самовіддану працю. Це нелегкий шлях, але ви його подолали.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 94 від 29 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі