Першість міста із боротьби дзюдо

11 листопада у нашому місті відбулась Відкрита першість ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо. Відмінну боротьбу показали Аня та Юрій Фрицькі, Віталій Пелешок, Богдан Кабатяк, який у напруженій боротьбі посів перше місце. Наймолодшим переможцем змагань, якому виповнилося п’ять років, став Максим Сподарик.
Уперше на змаганнях взяв участь Іван Чорний та йому ще бракує досвіду. Хорошу боротьбу показав Микола Чайківський у своїй ваговій категорії і заслужено отримав перемогу. Хочеться відзначити вольові якості, що проявляли на цих змаганнях Іван Піка, Ілья Бачинський, Тарас Огродник, Мікем Штих.
Вітаємо переможців та призерів цих змагань. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та вдалих виступів на татамі.
Запрошуємо усіх бажаючих до занять цим цікавим видом боротьби – дзюдо. Заняття проходять щоденно у ЗОШ № 3 (гімнастичний зал) з 15.00.