ПОНАД ЧОТИРИСТА ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПОПОВНИЛИ МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Світлина від Петра Магура.Минулої середи у сесійній залі міської ради відбувся відкритий аукціон з продажу у власність земельної ділянки, площею 810 квадратних метрів по вул. Трускавецькій. Ділянка належить до категорії земель житлової та громадської забудови. Цільове призначення ділянки – будівництво та обслуговування будівель торгівлі, зокрема, для використання та облаштування автостоянки або інших споруд для здійснення підприємницької діяльності. Організатором торгів стала міська рада, виконавцем – приватна фірма, що займається аукціонною діяльність, – «Сумгіз». Відповідно до законодавчих вимог вся офіційна інформація була оприлюднена на веб-сайті Держгеокадастру України. Надійшли та зареєстровані заяви і документи від трьох учасників, які й взяли участь у торгах.
Представник виконавця – фірми «Сумгіз» – детально нагадала умови та законодавчі вимоги щодо проведення аукціону. Після цього розпочалися торги. При початковій ціні 98 тисяч 733.гривні, пропонований лот було придбано одним з трьох учасників за 404 тисячі 395 гривень 30 копійок.
Аукціон пройшов з чітким дотриманням усіх законодавчих вимог, а в результаті торгів міський бюджет поповнять понад чотириста тисяч гривень.
Після завершення аукціону ми попросили начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради Ірину Клонцак прокоментувати результати цих торгів.
– Цього року ми провели такий аукціон з продажу у власність земельної ділянки вже втретє, – сказала пані Ірина. – Як пам’ятаєте, минулі торги відбулися з певними складнощами, покупець зволікав зі сплатою коштів, що їх, згідно договору, мав перерахувати у триденний термін. Ми разом з депутатським корпусом спрацювали оперативно. Тож в кінцевому варіанті кошти були перераховані, але це нам дало певний досвід, розуміння, що в цій справі не варто розслаблятися навіть після успішного завершення аукціону. Це другі торги, на яких початкова ціна зросла в кілька разів. Це свідчить про те, що інвестори нашим містом зацікавилися і передбачають перспективи його розвитку. Тож, безперечно, результатами ми задоволені. У нас багато напрацювань і, думаю, із січня наступного року ця робота буде продовжена.
Ігор ЮРИНЕЦЬ

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі