Правовладдя і суспільство

Світлина від Петра Магура.15 листопада 2017 року у Великій сесійній залі Львівської обласної ради відбувся регіональний форум «Правовладдя і суспільство». Форум організований Програмою USAID з реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” спільно з Львівською обласною радою та Територіальним управлінням державної судової адміністрації у Львівській області. Метою заходу є підвищення обізнаності громадян і професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом та окремих її аспектів.
Під час відкриття регіонального форуму з словами привітання виступили голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, керівник програми USAID “Нове правосуддя” Девід Вон та начальник Територіального управління Державної судової адміністрації у Львівській області Віктор Дейнека.
Враховуючи вирішальний вплив, що несев собі судова реформа, на діяльність як органів виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування, участь у форумі приймав також і наш представник,головний спеціаліст відділу правового забезпечення Мар’ян Сащук.
У межах форуму учасникам представили українське видання “Мірило правосуддя” – переклад англомовного тексту “RuleofLawChecklist”, затвердженого Веніціанською комісією на 106 пленарній сесії 11-12 березня 2016 року.
Також, учасники форуму дізнались про конституційні аспекти судової реформи та результати проведених на замовлення Програми USAID “Нове правосуддя” влітку 2017 року опитувань громадян, суддів та правників-учасників судових проваджень щодо судової реформ.
Прес-служба
Львівської облради

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі