Продовжується відновлення роботи ліфтів

Проблема несправності ліфтів у нашому місті завдавала чимало щоденних клопотів мешканцям багатоповерхових будинків. Недостатні фінансова та матеріальна забезпеченість комунальних підприємств, які утримували будинки з неактивними ліфтами також бажала кращого, але, на щастя, два роки тому вирішення проблеми посунулось із мертвої точки і на сьогодні вже є чим похвалитися.
На початку 2015 року непрацюючими були 13 ліфтів, кожен з яких не функціонував мінімум 10 років. Зайнявши посаду міського голови, Ігор Яворський взяв це питання під особистий контроль і за рік часу в експлуатацію було введено 6 ліфтів та роботи не планували припиняти.
Відтак, щоб перевірити хід робіт, минулого тижня міський голова Ігор Яворський разом із начальником управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василем Войтовичем відвідали будинок № 177 на вулиці Володимира Великого, де у другому під’їзді якраз проводились роботи із ремонту ліфта, який не працював 12 років.
За підсумками огляду ліфт на Володимира Великого, 177, буде введений в експлуатацію до кінця цього тижня, ще три – до кінця року. Останні три ліфти будуть відремонтовані наступного року і на цьому проблема буде вирішеною.
Відділ внутрішньої політики

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі