Результати діяльності адмінкомісії

Відділ правового забезпечення Бориславської міської ради Львівської області повідомляє, що за період січень – вересень 2017 року було проведено 12 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бориславської міської ради.
На розгляд адміністративної комісії було скеровано 16 протоколів про адміністративні правопорушення.
За результатами розгляду було:
– винесено 10 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 4862 грн.;
– 6 постанов про закриття провадження у справі у зв’язку із закінченням строків, відсутністю події і складу порушення та малозначністю порушення.
У результаті узагальнення практики розгляду встановлено, що 75 % протоколів про адміністративні правопорушення у місті Бориславі складаються на громадян за порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», а саме порушення Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислав, затверджених рішенням міської ради від 19. 06. 2014 року № 1421.
Враховуючи наведене, відділ правового забезпечення Бориславської міської ради, просить громадян міста у випадку виникнення запитань у сфері благоустрою та з метою уникнення порушень, звертатись за роз’ясненнями за телефоном: 5-24-48.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі