РІШЕННЯ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 31 жовтня 2017 р. № 906

Про розроблення детального плану території під розміщення виробничих об’єктів у провулку Губицькому в м. Бориславі

Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 19, 21, 25, 26, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 25. 10. 2017 р. № 9/3, розглянувши доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури І. Клонцак про розроблення детального плану території під розміщення виробничих об’єктів на провулку Губицькому в м. Борислав, міська радаВ И Р І Ш И Л А:
1. Розробити детальний план території розміщення виробничих об’єктів у провулку Губицькому в м. Бориславі.
2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення, Бориславську міську раду.
3. Фінансування робіт містобудівної документації здійснити з залученням коштів інших джерел, не заборонених законодавством.
4. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (І.Клонцак) рішення оприлюднити у народному часописі «Нафтовик Борислава» та розмістити на офіційному веб-сайті міської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина.
Ігор ЯВОРСЬКИЙ, міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі