РІШЕННЯ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 31 жовтня 2017 р. № 908

Про розроблення детального плану території забудови об’єктів енергетики на вул. Крута Бічна у м. Бориславі

Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 19, 21, 25, 26, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 31. 10. 2017 р. № 10/1, розглянувши доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури І. Клонцак про надання дозволу на виготовлення детального плану території забудови об’єктів енергетики, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Розробити детальний план території забудови об’єктів енергетики на вул. Крута Бічна у м.Бориславі.
2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення, Бориславську міську раду.
3. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації здійснити з залученням коштів інших джерел, не заборонених законодавством.
4. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (І. Клонцак) рішення оприлюднити у народному часописі «Нафтовик Борислава» та розмістити на офіційному веб-сайті міської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина.
Ігор ЯВОРСЬКИЙ, міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі