Старання заради майбутнього

Світлина від Петра Магура.У черговий раз відзначається Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 у підходах до питання енергозбереження, покращення температурного режиму в установі та поліпшення умов для навчання та праці учасників навчально-виховного процесу. 
Одним із таких кроків є заміна старих, зношених віконних систем на нові металопластикові , що також сприяє покращенню світлового режиму у навчальних кабінетах. У школі уже встановлено 13 металопластикових вікон та 1 двері, продовжується обробка віконних відкосів, встановлення зовнішніх зливів, внутрішніх підвіконників. Усі роботи проводяться завдяки спільним зусиллям Бориславської міської ради, Культурно-освітнього центру польської національної меншини – Польської суботньої школи при Бориславській ЗОШ І-ІІІ ст. №3, профспілкового комітету школи, які мають розуміння, що добра школа – це успішна дитина, яка стає конкурентоздатною в сучасному швидкоплинному суспільстві, а це найкраща інвестиція у майбутнє.
Батьківський комітет та педагогічний колектив ЗОШ №3 висловлюють щиру подяку міському голові Ігорю Яворському, заступнику міського голови Роксоляні Гарасимів, начальнику відділу освіти Еллі Качмарчик за сприяння у розвитку навчальної установи та покращення освітнього процесу.
Відділ внутнішньої політики

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі