Це не тільки професія, це спосіб життя і стан душі

Світлина від Петра Магура.У першу неділю листопада професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери – люди, які надають допомогу, дарують тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує. Одним із таких є колектив Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який очолює Наталія Штереб.
Соціальні працівники територіального центру присвятили себе дуже важливій і потрібній справі – роботі з людьми, яким необхідна допомога і підтримка. Працівники центру проявляють милосердя і творять добро не лише зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Високий професіоналізм, працьовитість, компетентність у поєднанні з увагою й душевним теплом заслужено викликають вдячність і повагу підопічних. За покликом серця вони приходять на допомогу усім, хто потребує постійної уваги і турботи. Для них добре слово, виконані обіцянки – це найважливіше і найдорожче в житті. Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил і не рахуючись із часом, в будні та свята вони першими відгукуються на біди, турботи одиноких громадян нашого міста . Саме на їхні жіночі плечі лягає величезний тягар чужих проблем. І люди їм вірять, завжди їх чекають бо упевнені, що знайдуть співчуття, підтримку і допомогу.
Соціальні працівники Бориславського територіального центру щоденно піклуються про людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Висловлюємо вдячність і подяку за вашу, дійсно, самовіддану і кропітку роботу! Бажаємо всім працівникам Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів. Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!
З повагою, підопічні територіального
центру – А. Куренда, Х. Дебеляк, М. Вельгуш, Л. Заяць, Л. Москаль

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі