У неділю – День працівників соціальної сфери

008

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності як соціальний захист населення. Працівники соціальної сфери у нашому житті – це своєрідні служби доброго настрою, адже їм доводиться мати справу з людьми, які потребують допомоги. Відзначення Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Людей цієї професії можна зустріти скрізь, де потрібна допомога: ви доглядаєте людей похилого віку і дітей з обмеженими можливостями, допомагаєте мігрантам адаптуватися до нових умов життя. Через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи, проблеми і болі пенсіонерів та ветеранів, інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, сиріт, безробітних, немічних та одиноких. Ваша праця – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми.
Це професійне свято, поправу належить вам, тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликанням душі. Переконаний, що таку потрібну і важливу професію обирають люди з великим серцем та щирою душею, які завжди готові прийти на допомогу. Хочу подякувати усім, хто працює в ім’я та на благо людей, хто підтримує їх у скруті, допомагає у вирішенні соціальних і житлових проблем.
У переддень професійного свята щиросердечно вітаю від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто працівників соціальної сфери і бажаю міцного здоров’я, добра, достатку, любові, радості на кожен день, особистого щастя, благополуччя, злагоди в родинах, успіхів у роботі, сили і наснаги, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, життєдайної енергії для творіння добра та шани й поваги від людей. Нехай ніколи не бракує вам щирих друзів та багато приємних новин, хай Господь воздасть вам сторицею за вашу нелегку, але таку потрібну людям працю, а Матінка Божа оберігає вас і ваші родини!
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі