УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ!

Віче до Дня Гідності та Свободи

Світлина від Петра Магура.Час…! У кожного з нас із ним свої рахунки, а в України – особливі. Більше триста п’ятдесяти років на шляху боротьби за незалежність український народ завжди платив життям своїх найкращих синів і дочок. Не один десяток років більшовики насаджували українцям чужорідні ідеали та пропагували національне насильство свідомості. Світлина від Петра Магура.Народ піднявся до боротьби зі злом, до вибуху непокори і гідності проти тих, хто ціною брехні і хворих амбіцій хотів повернути Україну назад в рабство. Але воля людей і прагнення до цивілізованого людського життя перемогла. Та заплатили вони за перемогу надто високу ціну. Такими словами розпочала віче, присвячене Дню Гідності і Свободи, ведуча заходу, провідний методист Бориславської міської централізованої бібліотечної системи Божена Дмитришин.
Власне 21 листопада, в День Гідності та Свободи, у свято Собору Архистратига Михаїла у сквері біля Світлина від Петра Магура.меморіальної таблиці Героїв Небесної Сотні зібралось чимало бориславців, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, пам’ять загиблих під час Революції Гідності, як її називають у народі…
Панахиду пам’яті Героїв Небесної Сотні та новітніх Героїв відслужили настоятелі храмів міста Борислава. Квіти шани та вдячності до меморіальної таблиці Героїв Небесної Сотні покладали та запалили свічки, як символ тепла і жалю за душами полеглих, міський голова Ігор Яворський, секретар міської ради Юрій Химин, заступник міського голови пані Роксоляна Гарасимів та учасники АТО, шкільна молодь.
У своєму виступі міський голова Ігор Яворський наголосив, що пам’ять про всіх невинно убитих поєднує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного… А світло свічок хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Божена ДМИТРИШИН,
провідний методист Бориславської МЦБС

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 93 від 24 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі